بازدید معاون وزير کشور از مناطق طوفان‌زده شهرستان آمل+ تصاویر

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۸ / شهریور / ۱۳۹۵
Share/Save/Bookmark

معاون وزير و رئيس سازمان مديريت بحران کشور از مناطق طوفان‌زده دو بخش دابو و دشت‌سر شهرستان آمل بازديد کرد.

بازدید معاون وزير کشور از مناطق طوفان‌زده شهرستان آمل+ تصاویر
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، معاون وزير و رييس سازمان مديريت بحران کشور به همراه مدير کل ستاد بحران مازندران و فرماندار ويژه آمل در سفر يک روزه به شهرستان آمل از روستاهای داوودکلا، مطهر و هندوکلا بخش‌های دابودشت و دشت‌سر این شهرستان که بيشترين آسيب را در طوفان اخیر دیدند، بازديد کرد.

 

اسماعيل نجار در حاشيه اين بازديد گفت: 140 ميليارد تومان تسهيلات و کمک‌های بلاعوض برای بازسازی و نوسازی واحدهای مسکونی، تجاری و خسارت‌های وارده به تاسيسات و زيرساخت‌های استان مازندران، به دولت پيشنهاد شد که اميدواريم تا چهارشنبه هفته آينده پس از مطرح و تصويب اين پيشنهاد در جلسه هيئت دولت کار بازسازی در استان به صورت جدی دنبال شود.

 

وی با بیان اینکه 6 هزار و یک‌صد واحد مسکونی در استان خسارت 30 تا 40 در صدی را متحمل شدند، تصریح کرد: حدود 450 هزار مترمربع ايرانيت به همراه پلاستيک و امکانات اوليه موردنیاز به مردم تحویل داده شد.

 

نجار در پایان با اشاره به اینکه شاهد تغيير اقليم در دنيا هستيم و حوادث گوناگونی در سراسر جهان و کشور در حال وقوع است، ادامه داد: نبايد در ساخت و سازها سهل انگاری کرد؛ با افزايش نظارت‌ مطمئنا خسارت‌ها در وقوع حوادث کاهش پیدا می‌کند.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTU2NDg2
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه