اهدای جهيزيه به نوعروسان در دابودشت+ عکس

تاریخ انتشار : شنبه - ۲۳ / مرداد / ۱۳۹۵
Share/Save/Bookmark

امام جمعه دابودشت گفت: اميدوار هستیم شاهد توسعه، تداوم و ترويج اين امور خير در جامعه باشيم تا زمينه ازدواج آسان و پايدار بيش از پيش در جامعه و به ویژه در بين اقشار محروم فراهم شود.

اهدای جهيزيه به نوعروسان در دابودشت+ عکس
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، فرماندار ویژه آمل در مراسم اهدای جهيزيه به نوعروسان که در بخشداری دابودشت برگزار شد، گفت: ازدواج يک نياز و ضرورت است و ما موظف هستيم به هر طريق ممکن شرايط ازدواج آسان را برای جوانان محيا کنيم و يکی از اين کارها ايجاد اشتغال است.

 

احمد منفرد به توزیع مبلغ 40 ميليارد ريال اعتبار و تسهيلات در شهرستان در پايان مهر ماه اشاره کرد و افزود: تحقق اين امر موجب رونق توليد و ايجاد اشتقال می‌شود.

 

 

در این برنامه امام جمعه دابو دشت با بيان اينکه ايجاد بستر برای ازدواج آسان وظيفه همه ما است، تصریح کرد: قانع بودن، داشتن برنامه در زندگی، صرفه جويی و الگو قرار دادن سيره اهل البيت (ع) امری ضروری در زندگی زوج‌های جوان است چرا كه آنان را به سعادت راهنمايی می‌كند.

 

حجت‌الاسلام مهدی تقی‌زاده ضمن قدردانی از حضور خيرين در اين امر خداپسندانه كه زمينه آغاز زندگی مشترک نوعروسان و نو دامادها را فراهم می‌كنند، اظهار کرد: اميدوار هستیم شاهد توسعه، تداوم و ترويج اين امور خير در جامعه باشيم تا زمينه ازدواج آسان و پايدار بيش از پيش در جامعه و به ویژه در بين اقشار محروم فراهم شود.

 

 

گفتنی است این حرکت خداپسندانه در آستانه ميلاد امام رضا(ع) با تهیه تعداد 25 دستگاه ماشين لباسشويی، 21 دستگاه بخاری، 19 دستگاه اجاق گاز، 13 دستگاه جاروبرقی، 14 تخته فرش و کالاهای کوچک مورد نياز نوعروسان به آنها اهدا شد.

 

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTU1Njky
 
 
کیمیا سامانه