بخشدار امام‌زاده عبدالله آمل:

اتمام 80 درصد از پروژه كمربندی امام‌زاده عبدالله به آغوزبن

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۰۱ / آذر / ۱۳۹۴
Share/Save/Bookmark

بخشدار امام‌زاده عبدالله گفت: تاکنون 80 درصد از پروژه كمربندی امام‌زاده عبدالله به آغوزبن كه جنوب شهر آمل را به غرب آن متصل انجام شد که از این پس تمام كاميون‌ها و كمپرسی‌ها از اين كمربندی عبور می‌کنند.

 اتمام 80 درصد از پروژه كمربندی امام‌زاده عبدالله به آغوزبن
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، بخشدار امام‌زاده عبدالله شهرستان آمل در گفت‌وگو با خبرنگار سفير هراز توجه و تدابير دولت تدبير و اميد در زمان تهديد و تحريم كه كمك شايانی به روستاها شد را از دو جهت بیان کرد و گفت: نگاه به دهياران و برخورداری از اعتبارات لازم و افزايش چشم‌گير اعتبارات دهياری در جهت بنيه و زيرساخت‌های روستايی و تسهيلات لازم جهت ايجاد اشتغال با اعطای وام كم‌بهره در غالب مشاغل خانگی روستایی، كارآفرينی و توجه خاص دولت به محروميت‌زدايی در خانواده‌ها كه 2 معلول دارند به همراه اعطای 18 ميليون وام بلاعوض جهت كمك هزينه ساخت مسكن كه در حوزه شهری 32 ميليون در نظر گرفته شد از كمک‌های دولت تدبير و اميد به روستاها است.

 

 

وی در ادامه به مباحثی كه در نشست با شوراها و دهياران منطقه امام‌زاده عبدالله برگزار شد اشاره كرد و افزود: اكنون با توجه به سرمای زودرس و اين‌كه از لحاظ جغرافيايی، منطقه كوهستانی، جنگلی و صعب العبور است باید اقدامات لازم توسط دستگاه‌های مجری شركت نفت جهت ذخيره سوخت مورد نياز و تهيه علوفه دامداران توسط جهاد كشاورزی و خود دامدر انجام شود.


يحيی عسگری‌پور باتوجه به پديده ال‌نينو و زمستان سختی كه در پيش است اظهار کرد: به‌علت بارندگی‌ها و سيل شديد ماه‌های اخیر بايد لايروبی از بستر رودخانه‌ها، نهرها و حتی آب‌راه‌ها انجام شود و از دیگر کارهای مهم، هرس شاخه‌های درختان توسط فضای سبز شهرداری و شناسایی و تعویض تير برق‌های فرسوده توسط اداره برق منطقه است.


بخشدار امام‌زاده عبدالله با اشاره به این‌که ذخيره سوخت را نيز در دستوارالعمل قرار داديم ادامه داد: باید با ذخیره سوخت مصرف گاز را مديريت كنيم.


وی در ادامه با اشاره به وقوع پروژه‌های بزرگ ملی و فراملی در بخش امام‌زاده عبدالله آمل، تصریح کرد: در بخش امام‌زاده عبدالله پروژه‌های بزرگ ملی و فراملی در حال وقوع است كه اخيرا مورد توجه نمايندگان، معاونت استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل قرار گرفت که اين حساسيت موضوع را دوچندان كرد.


این مسئول اتمام اين پروژه‌ها را نه تنها برای بخش امام‌زاده عبدالله بلكه در استان هم مهم تلقی كرد و یادآور شد: تاکنون 80 درصد از پروژه كمربندی امام‌زاده عبدالله به آغوزبن كه جنوب شهر آمل را به غرب آن متصل انجام و قسمت اعظمی از كمربندی آسفالت و زير ساخت‌های آن آماده شد که از این پس تمام كاميون‌ها و كمپرسی‌ها از اين كمربندی عبور می‌کنند.


يحيی عسگری‌پور در پایان با بیان این‌که رئیس جمهور در سفر استانی به مازندران از اتمام فاز اول جاده هراز تا پايان سال 95 نويد داد خاطرنشان کرد: بخش امام‌زاده عبدالله كه به لحاظ توپو گراافی، جغرافيايی، جنگلی، جلگه، بارگاه امام‌زاده عبدالله و پارک جنگلی ميرزا كوچک خان دارای موقعيت ويژه است شاهد ترافيك سنگين در اين منطقه هستيم و باتوجه به این‌که قسمت اعظم چهار بانده كردن جاده هراز در حال وقوع است انشاالله پس از اتمام آن اين مشكلات هم برطرف می‌شود.

 

 

برای آگاهی از آخرین اخبار شهرستان آمل و پیوستن به کانال تلگرامی سفیر هراز اینجا کلیک کنید.

 


 

 


 

 

کد مطلب: MTQ4ODc3
 

 
کیمیا سامانه