جانشین فرمانده سپاه آمل در نشست خبری رزمایش الی بیت‌المقدس

شرکت بیش از یک هزار نیروی بسیجی شهرستان آمل در رزمایش الی بیت‌المقدس/ آمل پایلوت استانی در برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۰۶ / آبان / ۱۳۹۴
Share/Save/Bookmark

جانشین فرمانده سپاه آمل گفت: آمل به‌عنوان پایلوت استانی در برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی در روز دوم رزمایش انتخاب شد که این صبحگاه هم‌زمان با برگزاری در چند شهرستان استان مازندران در شهر امام‌زاده عبدالله آمل با حضور فرماندهی سپاه کربلا مازندران برگزار می‌شود.

 شرکت بیش از یک هزار نیروی بسیجی شهرستان آمل در رزمایش الی بیت‌المقدس/ آمل پایلوت استانی در برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز؛ رمضان رنجبر در نشست خبری رزمایش الی بیت‌المقدس با بیان این‌که این رزمایش ویژه بسیجیان شهرستان آمل است گفت: هدف این رزمایش حفظ آمادگی و افزایش بنیه دفاعی و نظامی بسیجیان است؛ این رویداد نظامی در روزهای هفتم و هشتم آبان‌ماه 94 با یاد امام راحل و بیش از 1028 شهید شهرستان آمل و شهدای مدافع حرم اهل‌بیت (ع) برگزار می‌شود.

 

 


وی با بیان این‌که چهار گردان از بسیجیان آملی با استعداد بیش از یک هزار نیروی عملیاتی و بسیجی در این رزمایش شرکت دارند، اظهار کرد: سه گردان در این بین به برگزاری عملیات دفاع از کوی و برزن و یک گردان هم به عملیات مقابله با نا‌آرامی می‌پردازد.


جانشین فرمانده سپاه ناحیه آمل ادامه داد: اجرای رزمایش با برگزاری کلاس‌های تاکتیکی و تکنیکی، رزم‌ شبانه، نشست‌های بصیرتی، برگزاری نماز جماعت و برگزاری ادعیه همراه است.

 


رنجبر با اعلام این‌که آمل در روز دوم رزمایش با برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی به‌عنوان پایلوت استانی انتخاب شد، اذعان کرد: صبحگاه مشترک نیروهای نظامی هم‌زمان با برگزاری در چند شهرستان استان مازندران در شهر امام‌زاده عبدالله آمل با حضور فرماندهی سپاه کربلا مازندران برگزار می‌شود.


وی در پایان سخنانش از همکاری فرمانداری ویژه شهرستان، سپاه ناحیه آمل، بخشداری امام‌زاده عبدالله، دهیاران و اعضای شورای اسلامی و دیگر نهادها و ارگان‌های مرتبط در برگزاری رزمایش بسیجیان آمل تقدیر و تشکر کرد.


در ادامه این نشست حجت الاسلام حسين محمديان به دو مسئولیت عمده سپاه اشاره کرد و گفت: حفظ اصل نظام جزء اصلی تربن مسئولیت سپاه است که در هر شرایطی مقابل تهدیدات داخلی و خارجی می‌ایستد.

 


وی با اشاره به این‌که پرورش بسیج در مسیر ولایت‌پذیری و حفظ نظام، پرونده درخشانی دارد تصریح کرد: برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس یکی از وظایف بسیج در مسیر ولایت‌پذیری و حفظ نظام است که نشان می‌دهد این سازمان ماموریت خود را به درستی انجام داده است.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آمل در پایان این رزمایش را آمادگی دفاعی برای پاسداران و بسیجیان عنوان کرد و متذکر شد: بسیجیان در رزمایش آموزش‌های لازم را می بینند و اگر زمانی آشوبی در خیابان‌ها همچون زمان فتنه 88 پیش آمد در مقابل آن با تمام قوای ایمان و ولایت‌پذیری می‌ایستند.

 


 

برای آگاهی از آخرین اخبار شهرستان آمل و پیوستن به کانال تلگرامی سفیر هراز اینجا کلیک کنید.

 


 

 


 

 

کد مطلب: MTQ4NDQ0
 

 
کیمیا سامانه